Det virker som om du bruker en gammel nettleser, det kan ikke gjøre alt fungerer eller ser ut som det skal.
Guide

Slik velger du riktig blant våre vatterte ytterplagg

TaggerVintertøy, kald

Les artikkelen

Vi forstår at det kan være vanskelig å vite hvilket av våre ulike vatterte ytterplagg du skal velge – hva skiller dem fra hverandre og hvilke er varmest? Her får du svaret!

ARCTIC – varmest vattering 

ARCTIC er vår kleskolleksjon med dress, bukse og parkas som er designet med varme i fokus. Plaggene er helt vind- og vanntette og har vår varmeste vattering: PO.P PolarPlus™ Insulation. I tillegg har plaggene fleecefôr over skuldre, rygg og sete for ekstra varme, og hettene er utstyrt med fuskepels som gir ekstra beskyttelse mot snø og kalde vinder.

Velg ARCTIC dersom varme er det aller viktigste. Alle plaggene i serien er svært varme, behagelige og laget i et smidig materiale. De passer perfekt til litt roligere aktiviteter, eller til barn som ikke trenger like mye forsterkning eller justeringsmuligheter.

 

Velg ARCTIC hvis varmen er det aller viktigste.

SNOWY – slitesterk med mange justeringer  

SNOWY er vår klesserie med heldress, jakke og bukse, designet med mange justeringsmuligheter og forsterkninger. De har vattering av smidig og varm Primaloft og tåler røffe underlag. Buksene kommer i både høy og lav modell. Heldressen og den lave buksen har ekstra forsterkninger på ben og sete. Alle plaggene er helt vind- og vanntette.

Velg SNOWY hvis du er ute etter slitestyrke og funksjon. Dette er varme og funksjonelle plagg, og de passer perfekt til aktive barn med behov for ytterplagg som er fleksible og tilpassbare.

Disse produktene er merket PO.P WeatherPro®, noe som betyr at de oppfyller alle kravene våre til funksjonsytterplagg, enten det gjelder slitestyrke, vanntetthet, pusteevne eller barnesikkerhet. 

 

Velg SNOWY hvis du er ute etter slitestyrke og funksjon.

ICY – funksjonell med enkel design

ICY er utviklet med smidighet i fokus. Jakken har et enkelt, nedtonet design som gjør den fleksibel og bevegelig. Den er helt vind- og vanntett og har varmende vattering i Primaloft med god pusteevne.

Disse produktene er merket PO.P WeatherPro®, noe som betyr at de oppfyller alle kravene våre til funksjonsytterplagg, enten det gjelder slitestyrke, vanntetthet, pusteevne eller barnesikkerhet.

 

Velg ICY dersom du ønsker en funksjonell, smidig og fleksibel vinterjakke.

PO.P on Adventure – til kalde eventyr

De vatterte plaggene våre i klesserien PO.P on Adventure er laget for de skikkelig kalde eventyrene.

Jakken er laget for å holde på varmen og passer perfekt i kaldt, tørt vær når leken ikke krever maksimal bevegelighet. Den har tykk vattering i resirkulert polyester og vannavvisende BIONIC-FINISH® ECO-impregnering.

 

PO.P on Adventure passer til kalde dager i både by og natur. 

PO.P on Adventure Ski Edition – funksjonelt i bakken

Dette er vår klesserie som er spesielt utviklet for skikjøring – plaggene er fleksible, varme og pustende. Både jakke og bukse har varm vattering i Primaloft og smarte justeringsmuligheter for god bevegelsesfrihet. De har også snølås i midjen og nederst på bena som hindrer snøen i å komme inn.

Jakken har myke vrangborder med tommelhull og en lomme til heiskort på høyre erme (fra størrelse 98). Buksen har ekstra ventilasjon i sidene og en kile nederst på bena som gjør at den enkelt kan tas på over støvler. På bena er det også en knapp til smart oppbrett av buksen når støvlene byttes ut med vanlige sko.

Disse plaggene passer perfekt i skibakken, selv om klærne selvfølgelig også fungerer til andre vinteraktiviteter.

Disse produktene er merket PO.P WeatherPro®, noe som betyr at de oppfyller alle kravene våre til funksjonsytterplagg, enten det gjelder slitestyrke, vanntetthet, pusteevne eller barnesikkerhet. 

 

PO.P on Adventure Ski Edition er designet for herlige dager i bakken. 

Våre skallklær med avtakbart fôr

Vi har også overall og skallbukse med avtakbart fôr, noe som betyr at du får to plagg i ett. Fôret i disse plaggene består av fleece og tynn vattering, noe som gjør plaggene myke og fleksible, og de passer perfekt til kjølige vår- og høstdager eller mildere vintervær. Disse plaggene er helt vind- og vanntette.

Når det er skikkelig kaldt ute, anbefaler vi de varmende vatterte plaggene våre.

Disse produktene er merket PO.P WeatherPro®, noe som betyr at de oppfyller alle kravene våre til funksjonsytterplagg, enten det gjelder slitestyrke, vanntetthet, pusteevne eller barnesikkerhet. 

 

Velg skallklær med avtakbart fôr hvis du vil ha fleksible klær til mildere vintervær. 

Våre vatterte bukser – pålitelige hverdagshelter 

Vi har også andre vinterbukser – både i høy og lav modell med fleksibel vattering i Primaloft. Den vatterte buksen passer perfekt til barn som ikke vil ha overall, men foretrekker todelt. Det gir også mulighet til å tilpasse overdelen etter været. Vi pleier å anbefale todelt til barn fra skolealder, fordi det også er praktisk for barna at de enkelt kan ta på seg jakken når de skal ut i friminuttet eller gå til gymsalen.

Vinterbuksene våre er laget i slitesterke materialer og har varm, fleksibel vattering og ekstra fleecefôr i setet for god varme. De gir god bevegelighet og passer perfekt til både aktiv og rolig lek. 

Disse produktene er merket PO.P WeatherPro®, noe som betyr at de oppfyller alle kravene våre til funksjonsytterplagg, enten det gjelder slitestyrke, vanntetthet, pusteevne eller barnesikkerhet. 

 

Vatterte bukser er praktisk når barna har begynt på skolen.

asdsadsad